Zbrylający, Wydajny, 100% Naturalny!

Co to jest Benek Corn ?

Kukurydziana rewolucja!

Żwirek  Benek Corn to prawdziwa kukurydziana rewolucja! Miłośnicy kotów mogą już teraz używać żwirku, który będzie wydajny, a jednocześnie ekologiczny i przyjazny środowisku. Receptura żwirku została oparta w 100% o naturalny materiał na bazie kukurydzy, który ulega całkowitej biodegradacji. Zbrylone grudki można spłukiwać w toalecie, gdzie ulegają zupełnemu rozpadowi. Innowacyjna technologia produkcji żwirku gwarantuje najlepszą jakość i wyjątkowe parametry użytkowe.

Sprawdź…

Dlaczego Ty I Twój kot pokochacie Benek Corn ?

Dlaczego Ty i Twój kot pokochacie Benek Corn ?

image

100% NATURALNY – Przyjazny dla środowiska!

Żwirek Benek Corn jest przyjazny Tobie, Twojemu pupilowi, ale także środowisku! Wykonany w 100% z naturalnego, odnawialnego surowca jest całkowicie biodegradowalny.

image

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO PUPILA

Żwirek wyprodukowany z naturalnego surowca nie zagraża zdrowiu kota nawet w przypadku połknięcia pojedynczych granulek. Z tego względu żwirek jest też polecany i akceptowany także przez młode kocięta. Żwirek Benek Corn ze względu na swoją charakterystyczną strukturę gładkich granulek jest także wyjątkowo delikatny dla miękkich, kocich łapek.

image

SZYBKIE I TRWAŁE ZBRYLANIE

Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety.

image

ŁATWE USUWANIE – spłucz żwirek w toalecie!

Zbrylony żwirek możesz wygodnie usuwać drogą sanitarną, bez obaw o zatkanie kanalizacji. Nawet najtwardsze grudki pod wpływem wody rozpadają się.

image

BEZ PYŁU

Żwirek na kilku etapach produkcji jest pozbawiany pyłu, dzięki czemu do worka trafiają czyste, kształtne granulki.

image

ODPOWIEDNI CIĘŻAR WŁAŚCIWY

Odpowiedni ciężar granulek żwirku gwarantuje jego ograniczone wynoszenie poza kuwetę. Żwirek nie przyczepia się do łapek, czy futerka kotów, a Ty nie znajdujesz granulek rozsypanych po całym mieszkaniu. Dzięki tej właściwości żwirek polecany jest także kotom długowłosym.

image

NIEPRZECIĘTNA WYDAJNOŚĆ

Niewielkie granulki pochłaniają wyjątkowo dużo płynu, wiążąc go w kompaktowe bryłki. Z kuwety usuwasz tylko odchody stałe i zbrylone bryłki, dosypując do reszty czystego podłoża taką ilość żwirku, jaka została usunięta. Dzięki temu nie wyrzucasz czystego żwirku, a kuweta Twojego pupila jest zawsze czysta. Ze względu na swoją wydajność żwirek jest idealnym podłożem dla posiadaczy kilku kotów.

image

KONTROLA NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

Innowacyjna technologia zamykania w bryłce nieprzyjemnych zapachów gwarantuje świeżość i skuteczne rozprawienie się z charakterystycznym kocim zapachem moczu. Z badań wynika, że żwirki kukurydziane są jednymi z najlepszych podłoży dostępnych na rynku, które wyjątkowo skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy – to wszystko dzięki naturalnym właściwościom materiału kukurydzianego.

image

LEKKOŚĆ

Opakowanie 7l waży jedynie ok. 4,5 kg! Podłoże zapakowane jest w estetyczne opakowanie – papierowy worek z wygodnym uchwytem.

image

HIGIENA I ZDROWIE KOTA

Usuwając zużyte bryłki ograniczasz rozwój bakterii i innych drobnoustrojów, które mogą rozwijać się w przypadku żwirków niezbrylających, gdzie kocie odchody mogą się znajdować od kilku do kilkunastu dni.

image

100% NATURALNY

Żwirek Benek Corn jest przyjazny Tobie, Twojemu pupilowi, ale także środowisku!

Benek Corn Zapachy

Zbrylający, Wydajny, 100% Naturalny!

Super Benek Corn Golden

Nowa forma granulek - ograniczone wynoszenie żwirku!

To nowa postać żwirku kukurydzianego Super Benek Corn. Odznacza się charakterystycznym wyglądem wałeczków, których regularny kształt i gładka powierzchnia skutecznie ograniczają wynoszenie poza kuwetę. Granulat zachowuje właściwości linii żwirków kukurydzianych, odznaczając się wysoką chłonnością, wydajnością i skutecznością w pochłanianiu nieprzyjemnych zapachów. Żwirek wykonany w 100% z naturalnego, odnawialnego surowca jest całkowicie biodegradowalny. Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety. Innowacyjna technologia zamykania w bryłce nieprzyjemnych zapachów gwarantuje świeżość i skuteczne rozprawienie się z charakterystycznym kocim zapachem moczu. Żwirek Benek Corn jest przyjazny Tobie, Twojemu pupilowi, ale także środowisku!

Dostępne opakowania: 7l

JAK STOSOWAĆ ŻWIREK BENEK CORN ?

CO MÓWIĄ O ŻWIRKU INNI?

Galeria

Tak wygląda żwirek Benek Corn.

Tak wygląda bryłka, która została upuszczona z 50 cm wysokości!

Dobrze zbrylona, zwarta bryłka żwirku Benek Corn nie rozsypała się!

Tak zachowuje się bryłka wrzucona do wody. W kontakcie z wodą ulega natychmiastowemu rozpadowi.

Napisz do Nas!

Email: handel@certech.com.pl